Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 28. březen ve znamení První pomoci

28. březen ve znamení První pomociDatum konání:
28.3.2024

V tento den jsme úspěšně absolvovali intenzivní školení první pomoci, které nám poskytlo nezbytné dovednosti a znalosti k záchraně životů v kritických situacích. Během dopoledne jsme se seznámili s různými technikami první pomoci, včetně resuscitace, ošetření ran a zlomenin, a jak reagovat na různé zdravotní krize. 

Tyto dovednosti jsou pro nás neocenitelné. Nikdy totiž nevíme, kdy se můžeme ocitnout v situaci, kdy budeme muset poskytnout první pomoc. Ať už jsme doma, v práci nebo na veřejnosti, vždy existuje možnost, že se staneme svědky nehody nebo zdravotní krize. 

Chtěli bychom rovněž poděkovat našim instruktorům ze Záchranné služby v Opavě za jejich trpělivost, odbornost a schopnost předat nám tyto životně důležité dovednosti. Jejich zkušenosti a znalosti byly klíčové pro naše pochopení a zvládnutí technik první pomoci.