Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Máme 5. místo v regionálním kole soutěže Mladý zemědělec!

Máme 5. místo v regionálním kole soutěže Mladý zemědělec!Datum konání:
27.3.2024

Ve středu 27. března proběhlo regionální kolo soutěže Mladý zemědělec na Masarykově střední škole zemědělské a přírodovědné v Opavě. Soutěž je pořádaná pod záštitou Zemědělského svazu ČR a Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně a mediálním partnerem je Vltava Labe Media (Deník). Naši školu reprezentovali 3 žáci, kteří postoupili z prosincového školního kola: Zuzana Malá ze 7.B,  Daniel Slíva z 8.A a Václav Dobosz ze 7.C.

Soutěž měla dvě části, teoretickou a praktickou. V praktické části soutěžící poznávali zemědělské stroje, nářadí, osivo, dojili na trenažéru nebo předváděli jízdu zručnosti s naloženým kolečkem.

Z 59 účastníků z 20 škol našeho kraje se v soutěži umístil Václav Dobosz na vynikajícím 5. místě.

Zúčastněným žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

mlady_zemedělec_2024_opava.jpg