Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 22.11. 2022 | Zlatá a stříbrná medaile v soutěži Šikovné ruce

22.11. 2022 | Zlatá a stříbrná medaile v soutěži Šikovné ruceNaši žáci Milan Šón a Lukáš Houska dosáhli krásného úspěchu – 2. místo v soutěži družstev a 1. místo v soutěži jednotlivců v kategorii práce s kovy.

Tuto soutěž pro žáky 8. a 9. tříd pořádá každoročně Střední škola technická a zemědělská Nový Jičín. Letos proběhl již 14. ročník.  Výzdobu naší dílny tvoří již třetí pohár. Naši školu reprezentovali žáci třídy 9.A – Milan Šón, Lukáš Houska a Petr Stanovský, Sebastián Konečný z 8.B.

Soutěž je rozdělena do třech kategorií – týmová soutěž a jednotlivci pro práci s kovy a dřevem. Chlapci bojovali v rukodělných pracích s velkou konkurencí všech základních škol z okresu Nový Jičín. Celkem se účastnilo 52 žáků (26 týmů).

Týmová soutěž:

Milan Šón a Lukáš Houska – 2. místo, Petr Stanovský a Sebastián Konečný – 14. místo

Soutěž jednotlivci:

Kovy: Milan Šón – 1. místo, Sebastián Konečný  - 11. místo

Dřevo: Lukáš Houska – 5. místo, Petr Stanovský – 16. místo

Chlapcům gratulujeme!!! Děkujeme organizátorům za vzornou přípravu soutěže.