Úvod > Volný čas > Školní družina > Družinové podzimní kouzlení

Družinové podzimní kouzlení

7.11.2023

Kouzelný podzim ovládl i naše družiny, a tak nejen naše tvoření, ale také ostatní aktivity byly protkané nitkami v barvách podzimu.

Tvořili jsme výrobky z plodů podzimu a vytvářeli nádherné obrazy různými technikami s pomocí listů a přírodnin. Tyto dny jsme měli pestře proložené hrami, soutěžemi, kvízy, besedami a exkurzemi, které nás pokaždé posunuly po krůčcích k dalším znalostem a poznání. Krom vycházek do přírody a pobytů na naší školní zahradě jsme se v tento podzimní čas zabývali přírodou, a to i formou projektových dnů, kdy nás např. navštívila paní Markéta ze Záchranné stanice v Bartošovicích s povídáním o ježčích, anebo jsme navštívili náš zámek, kde nás expozicí myslivosti provedl úžasný pan Pilich, a kde jsme se dozvěděli nejen o lesní zvěři, ale také jak můžeme pomoci zvířátkům se přichystat na dlouhou zimu.

Už teď se těšíme na zimní dobrodružství a tvoření, které nenápadně klepe na dveře našich družinek.