Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční soutěž tříd 2023

Vánoční soutěž tříd 2023Datum konání:
22.12.2023

V prosinci se uskutečnila na naší škole soutěž O nejkrásnější vánoční výzdobu třídy. Tuto soutěž pořádá Školní parlament a účastní se jí všechny třídy na budově A. Komise tvořená zástupci Školního parlamentu poté chodí po jednotlivých třídách a hodnotí jejich výzdobu. V letošním roce měla každá třída svůj vlastní živý stromeček, který dostala jako dárek od Rady rodičů. Všechny třídy měly velmi krásnou vánoční výzdobu a komise měla těžký úkol vybrat tu nejkrásnější. Zvítězily třídy 6.C a 9.A (35 bodů). Školní parlament děkuje všem třídám za zapojení do soutěže a už se těší na další ročník této vánoční soutěže.

Výsledky:

1. místo 6.C, 9.A (35 bodů) 
3. místo 6.B (33 bodů)