Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoce u nás opět potěšily oko i srdce

Vánoce u nás opět potěšily oko i srdceDatum konání:
12.12.2023
12. prosince se uskutečnila v naší škole tradiční vánoční vernisáž s názvem Vánoce u nás. Vyzdobené třídy, zpívání koled, tvořivé dílny, výroba svícnů i ozdob na stromeček doplnil vánoční jarmark, na kterém si návštěvníci mohli zakoupit andílky, perníčky, prostírky. knížky, svíčky, ozdoby..., zkrátka vše, co k adventnímu období patří. 
Již druhým rokem spolupracujeme na této akci s Radou rodičů. která nabídla vynikající pochutiny a dobroty jak ke konzumaci, tak k nákupu domů.
 
Děkujeme všem za vytvoření milé a laskavé atmosféry a přejeme vám krásné svátky vánoční.
Akci podpořili:
naše školní jídelna, Zuzka Horáková a Prostě jen, Romana Řezníčková a Zahrada hojnosti Fulnek, Květiny U Kopretiny Tovačov, Jana Římanová, Marta Langrová, Vendula Mańásková a naše úžasná Rada rodičů. Tak na viděnou zase za rok, protože taková setkání stojí za to.