Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěšní řešitelé okresního kola matematické olympiády

Úspěšní řešitelé okresního kola matematické olympiádyDatum konání:
25.1.2023

Podmínky školního kola MO tentokrát splnili pouze tři žáci. Byli to: Prokop Klečka z 5. A, Aneta Ocásková z 5. A a  Jan Vorlický z 5. C. Tito žáci postoupili do okresního kola, které se konalo ve středu 25. 1. 2023.  Hned první dva z této trojice nám udělali velkou radost, stali se úspěšnými řešiteli v kategorii Z5. V MO je maximální bodový zisk 18 bodů a minimální zisk pro získání úspěšného řešitele je stanoven na 9 bodů.

Prokop Klečka obsadil 3. místo s počtem bodů 16 a Aneta Ocásková se podělila o 4. – 5. místo s počtem bodů 10.

Milí žáci, děkujeme Vám za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme Vám mnoho dalších skvělých úspěchů nejen v matematice.