Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Trapas nepřežiju, aneb ten řízek nezvedej!

Trapas nepřežiju, aneb ten řízek nezvedej!Datum konání:
31.1.2023

Divadelní představení o tom, jak dodržovat pravidla slušnosti a etiketu, našim žákům přijeli zahrát pražští herci v úterý 31. 1. 2023 do Domu kultury.

V hlavních rolích se představili Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej, kteří všechny přítomné zaujali bezprostředností a vtipnými dialogy. Komedie pojednává o klukovi, který se ztrácí v pravidlech zdvořilosti a dělá si "etiketu" po svém. Naštěstí má vedle sebe paní RY-PO-SLUCH (Rychlá pomoc slušného chování), která mu vysvětlí, jak se chovat v kině, na rautu, v autě i jak se seznámit s dívkou.

Představení bylo obohaceno o pěvecké vystoupení Anny Julie Slováčkové a Nelly Řehořové. Nechyběla ani závěrečná autogramiáda účinkujících a mnozí žáci využili možnosti vyfotit se na památku se známými osobnostmi.

Představení se u žáků i vyučujících setkalo s velmi pozitivním ohlasem, neboť se v něm velmi zdařile skloubila zábava s poučením.