Úvod > O škole > Aktuality > Olympijský víceboj

Olympijský víceboj

19.4.2023

Dne 19. dubna se naši žáci zúčastnili okresního kola soutěže Olympijský víceboj. Víceboj se skládal z pěti disciplín: trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, kliky a páté volitelné disciplíny - běhu na 1000 metrů nebo driblinku. V konkurenci osmi základních škol se našemu družstvu podařilo umístit na krásném třetím místě. Dařilo se nám také v kategorii jednotlivců. Dominik Pochyla ve své kategorii zvítězil a Eliška Zástřešková ve své kategorii skončila na druhém místě. Díky těmto výsledkům si oba zajistili postup na krajské kolo, které se koná 26. května v Havířově.

Naši školu reprezentovali: Sofie Beleščáková, Eliška Zástřešková, Stela Bajgarová, Tereza Kudělová, Karolína Gelnarová, Vítek Praj, Bruno Spiller, Dominik Pochyla, Matyáš Krayzel, Dalibor Radvanský, Kryštof Srubek a Kryštof Valášek

Děkujeme všem žákům za úspěšnou a vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme hodně štěstí v krajském kole.