Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Mikuláš pro děti na prvním stupni naší školy

Mikuláš pro děti na prvním stupni naší školyDatum konání:
6.12.2023
Ve středu 6.prosince jsme se rozhodli s mými spolužáky udělat Mikuláše pro děti na prvním stupni naší školy.
 
Děti se zpočátku sice bály, avšak po chvíli dorazili také hodní andělé a  strach z nich rychle opadl.Ptali jsme se, kdo ve třídách nejvíce zlobí a toho jsme si chtěli odnést do pekla. Děti s tím ovšem nesouhlasily, a tak nám zazpívaly vánoční koledy a rázem drželi všichni za jeden provaz.Poté jsme jim rozdali sladkou odměnu a pobavili se s ními o tom, co krásného  by si přály od Ježíška.
 
Moc jsme si dopolední vyučování s našimi mladšími kamarády užili a doufáme, že ještě než odejdeme ze školy, tak budeme mít možnost pro ně nějaké další zábavné akce připravit.
 
Děkujeme třídě 9.A za milou návštěvu - žáci 1. a 2. tříd. A připojujeme krátké video