Úvod > O škole > Aktuality > Have Fun with English

Have Fun with English

30.3.2023

Dne 30. 3. 2023 se v naší škole uskutečnilo školní kolo soutěže v AJ Have Fun with English. Žáci soutěžili ve třech věkových kategoriích a jejich úkolem bylo v časovém limitu co nejlépe splnit různé zábavné aktivity v angličtině. Výsledné pořadí:

Kategorie 5. ročníků:

• 1. místo: Aneta Ocásková - Anna Jedličková (5. A)

• 2. místo: Klára Gebauerová - Marek Pinčák (5. B)

• 3. místo: Adriana Kleinová - Viktorie Wenhardtová (5. B) / Prokop Klečka - Tadeáš Erben (5. A)

Kategorie 6. - 7. ročníků:

• 1. místo: Lucie Prdová - Simona Lušňáková (7. D)

• 2. místo: Daniel Slíva - Matěj David (7. A)

• 3. místo: Zuzana Koždoňová - Aneta Musialová (6. A)

Kategorie 8. - 9. ročníků:

• 1. místo: Ahmad Ghaleb - Adam Večerek (8. A)

• 2. místo: Ema Pokorná - Aneta Jarošová (8. B) / Vanda Slezáčková - Eliška Lebedová (9. BC)

• 3. místo: Petr Vavrečka - Jakub Hutník (9. B)

Vítězná dvojice z každé kategorie se zúčastní oblastního kola soutěže, které se bude konat 5. 4. 2023 ve Studénce. S organizací celé soutěže pomáhali žáci 9. ročníků, za což jim patří také velké poděkování. Vítězným dvojicím gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.