Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Exkurze žáků ve firmě Pars Komponenty

Exkurze žáků ve firmě Pars KomponentyDatum konání:
2.11.2023

Žáci devátých ročníků také v letošním roce měli možnost navštívit firmu Pars Komponenty s.r.o. ve Studénce.  V této úspěšné společnosti se vyrábějí komponenty pro veřejné dopravní prostředky už od roku 1999. Velká část výroby je určena pro export. 

Tentokrát se do Studénky vydala na exkurzi každá třída zvlášť. Žáci mohli přímo vidět práci kontrolorů, mistrů výroby, obchodníků, konstruktérů, lakýrníků  a dalších profesí, které se na výrobě podílejí a udělat si představu o svém budoucím oboru.                                                       

Také se seznámili s nabídkou  studijních i učebních oborů Střední školy ekonomicko-podnikatelské ve Studénce.

Celým provozem žáky zasvěceně provedl vedoucí svářečské školy pan Jiří Mutina. Tímto mu děkujeme za milé přijetí a zodpovězení zvídavých otázek.