Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Exkurze do Národního památníku II. světové války v Hrabyni

Exkurze do Národního památníku II. světové války v HrabyniDatum konání:
23.4.2024
V den "zápisu do 1. tříd" se vydali žáci z 1. a 2. oddělení školní družiny na exkurzi do Národního památníku II. světové války v Hrabyni.
Měli jsme štěstí, protože k nám bylo počasí přívětivé. Program v památníku byl přizpůsoben věkovému rozsahu našich žáků. Během celé akce jsme zvládli úplně vše "důležité", a to sníst všechny svačinky a sladkosti, co jsme měli nabalené, utratit penízky za suvenýry, vyfotit se s vojákem (člen klubu vojenské historie), projít celým památníkem a seznámit se s tématem války, vyzkoušet si a prolézt vojenskou techniku a pózovat pro paní vychovatelku.
 
Už teď se těšíme na další dobrodružství s naší školní družinou.