Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den otevřených dveří 2024

Den otevřených dveří 2024Datum konání:
9.4.2024

V úterý 9. dubna se naše škola opět otevřela široké veřejnosti, která si mohla prohlédnout obě budovy školy a podívat se do našich kvalitně vybavených učeben. Vybraní žáci i učitelé nabídli rodičům i dětem praktické ukázky přístrojů v odborných učebnách chemie, fyziky, dílen, kuchyňky, výuku digitálních kompetencí i pohybových aktivit, výuku čtenářské gramotnosti i komunikačních dovedností.  Možnost navštívit školu si nenechalo ujít především mnoho budoucích prvňáčků se svými rodiči. Ti se dozvěděli spoustu zajímavých informací, které jsou pro zahájení školní docházky velmi důležité. Věříme, že akce splnila své poslání, protože vzájemná spolupráce školy a rodiny je vždy vysoce žádoucí.