Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den otevřených dveří 2023

Den otevřených dveří 2023Datum konání:
13.4.2023

Již několik let propaguje naše škola všestranný rozvoj osobnosti každého žáka. Naším hlavním cílem je především kvalitní výuka a motivovaní žáci, kteří jsou připraveni rozvíjet svůj talent v nejrůznějších oblastech. Mnozí rodiče i zástupci veřejnosti využili možnosti přijít se do školy v rámci Dne otevřených dveří podívat. Učebna jazyků Robotel nebo 3D tiskárna, odborné učebny předmětů, např. “Co umíme vyrobit v dílnách”, “Otestuj si svůj odhad v učebně fyziky”, ochutnávka zdravé svačinky v kuchyňce, ukázka cvičení “Pohyb nám sluší”, nabídka učebnic či přímá práce se žáky, to jsou jen střípky toho, co vše bylo v daný den k vidění. Důležité informace získali rovněž rodiče budoucích prvňáčků. Děkujeme za zájem o naší školu.