Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Adaptační kurz 6. ročníků

Adaptační kurz 6. ročníkůDatum konání:
12.9.2023

Stalo se již tradicí, že na začátku září odjíždí žáci 6. tříd na adaptační kurz, aby se vzájemně poznali, navázali nová kamarádství a stmelili třídní kolektivy. Hlavní náplní pobytu je posilování vzájemné komunikace, podpora třídní spolupráce a vytváření pozitivní atmosféry v rámci třídního kolektivu. Díky získání dotací z Moravskoslezského kraje se letos kurzu mohli zúčastnit téměř všichni žáci šestého ročníku.

Letošní adaptační kurz proběhl ve dnech 6. – 8. 9. v areálu Setina. Rekreační areál uprostřed lesů nám nabídl dostatek prostoru pro naše hry a aktivity, které pro nás připravili tři výborní lektoři z Poradny pro primární prevenci. Jednotlivé třídy se seznamovaly se svými novými třídními učitelkami a zároveň se každý žák dozvěděl něco nového o svých spolužácích. K zdařilému průběhu adaptačního kurzu přispělo také teplé a slunečné počasí, které nás provázelo po celou dobu našeho pobytu.

Věříme, že se žákům adaptační kurz líbil, a těšíme se na další společné akce, které nás v průběhu roku čekají.

 

Logo MSK