Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 27.9. 2022 | Atletický trojboj

27.9. 2022 | Atletický trojbojV úterý 27. září se vybraní žáci naší školy zúčastnili Atletického trojboje, který se skládá ze sprintu na 60 m, vytrvalostního běhu na 1000 metrů a skoku do dálky. Této soutěže o putovní pohár naší školy se zúčastnili:

Z 9.B : Gelnar Michal, Kadulová Aneta, Richter Radek, Šindler Štěpán, Vřeský Václav

Z 8.A: Anders Filip, Valášek Kryštof, Valášková Nela

Z 8.B: Konečný Sebastián, Krayzlová Barbora

Z 8.A: Lesáková Tereza

Vynikajícího úspěchu dosáhl Kryštof Valášek, který v kategorii chlapců dosáhl na celkové vítězství. Stejného úspěchu dosáhla i Nela Valášková, která ovládla kategorii dívek. Skvělé výsledky našich atletů podtrhla druhým místem v dívkách Barbora Krayzlová.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.