Úvod > Mateřská školka na ulici Svobodové > Akce v MŠ > Besídka pro maminky u „Berušek“

Besídka pro maminky u „Berušek“

16.5.2023

Na úterý 16.5. si připravily malé „Berušky“ pro své maminky velké překvapení. Pozvaly je do školky na společné odpoledne. Nejdříve děti maminkám předvedly krátké pásmo plné písniček, básní a tanečků, na které pilně ve školce nacvičovaly. Potom následovalo společné tvoření. Děti měly také jako překvapení pro své maminky vyrobené dárečky (přáníčko, barevnou krabičku se srdíčkem, vlastnoručně zasazenou květinku, ve vlastnoručně vyzdobeném květináči). Na společné tvoření se však všichni těšili ze všeho nejvíc. Maminky s dětmi společně vystřihovali srdíčka, která lepili k sobě, až vznikl zápich do květináčků. Největším dárkem a také největší zábava u výroby byla taška mamince na nákup. Tašku děti pomalovaly z jedné strany a z druhé strany zase maminky. Vznikla opravdu povedená, originální umělecká díla. Maminky si v krásné tašce odnášely spousty dárečků a v srdíčku si nesly milou vzpomínku na krásný den se svým dítětem.