Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zápis do 1. třídy je důležitý krok

Zápis do 1. třídy je důležitý krokDatum konání:
17.2.2023

Vstup do prvního ročníku základní školy je velký krok nejen pro dítě, ale i jeho rodiče a blízké okolí. Toto období je pro dítě zlomové a mělo by s sebou přinášet hlavně pozitivní prožitek, protože dítě se do školy přirozeně těší. Pokud je zralé a připravené na přechod ze školky do školy, musí se dítě i rodiče připravit také na povinnosti, které s sebou tato změna přináší.

Školní zralost a připravenost, spolupráce s rodiči, sdílení zkušeností a podpůrné motivační programy. To vše byla témata společné schůzky pedagogů předškolního a základní vzdělávání, která se uskutečnila 1. února v naší škole. Všem nám záleží na tom, aby budoucí prvňáčci svůj nástup do školy zvládli co nejlépe.

Připomínáme důležité termíny:

  • 13. dubna  - Den otevřených dveří
  • 25. dubna  - Zápis do 1. třídy

Těšíme se na vás.