Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Spolupráce s Klubem seniorů, březen 2024

Spolupráce s Klubem seniorů, březen 2024Datum konání:
20.3.2024
Jako každý rok tak i letos podporujeme vzájemná mezigenerační setkání seniorů a dětí. Ve středu 20. 3. jsme s žáky třídy 5.B navštívili Klub seniorů v Městské knihovně v Bílovci s myšlenkou a odhodláním společně vyrobit dárkové origami krabičky s velikonočním překvapením pro klienty Domova důchodců. Při výrobě krabiček nám paní Langrová povyprávěla mnoho zajímavostí o origami technice, která pochází z Japonska a naučili jsme se pár japonských slovíček.
Při příchodu jsme předali  babičkám naše přáníčka vyrobená ve škole a my jsme také dostali milé háčkované dárečky od babiček. Celé dopoledne probíhalo v příjemné atmosféře. Na závěr jsme si slíbili, že se uvidíme v červnu na Den dětí. Odcházeli jsme s pozitivní energií a s dobrým pocitem, že tato spolupráce je přínosná pro obě věkové skupiny.