Úvod > O škole > Aktuality > Speciální týden

Speciální týden

8.4.2024

V minulém týdnu se na naší škole uskutečnila akce s názvem Speciální týden, kterou pořádal Školní parlament. Žáci měli za úkol přijít do školy oblečení podle zadaného tématu. V úterý se školní chodby proměnily v pestrobarevnou pasáž, kde se setkávaly skupinky žáků oděné do jednotné barvy, kterou si zvolili. Sportovní duch následně ožil ve středu, kdy se žáci předváděli v různých sportovních oděvech a příslušenství. Ve čtvrtek pak pyžamový den přinesl do školy uvolněnou atmosféru a pohodlné oblečení. Na závěr týdne se v pátek studenti převtělili do různých profesí, od lékařů a učitelů po hasiče a policisty, předvádějíce své nápady a sny o budoucím povolání. Každý den přinesl do školy novou vlnu radosti a inspirace, spojující žáky v zábavné a přátelské atmosféře. Školní parlament děkuje všem žákům i učitelům za účast a už se těší na nějakou příští společnou akci.