Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > S osmáky jsme se v rámci výuky anglického jazyka zabývali podcastem

S osmáky jsme se v rámci výuky anglického jazyka zabývali podcastemDatum konání:
5.6.2023

S osmáky jsme se na konci školního roku v rámci výuky anglického jazyka nechali inspirovat fenoménem dnešní doby, podcastem. Google podcast definuje takto: Podcast je forma zvukového záznamu. Zpravidla se jedná o mluvené slovo, přičemž podcast má za cíl předávání poučných informací.”

Cílem našeho podcastu bylo stručně zpracovat téma, kterému jsme se věnovali v hodinách AJ v 8. ročnících - New York City. Aneta Jarošová a Ema Pokorná (8. B) si připravily krátké povídání o New Yorku a vyzpovídaly také své spolužáky Barboru Krayzlovou, Václava Lazeckého (8. B), Jakuba Bohdala a Adama Večerka (8. A). O tom, jak se děvčatům podcast povedl, se můžete přesvědčit zde.

Všem, kteří se natáčení zúčastnili, moc děkujeme a těšíme se na další díl.