Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Reprezentace školy v programu Interreg V-A SK-CZ

Reprezentace školy v programu Interreg V-A SK-CZŽákyně naší školy Izabela a Sofie Beleščákovy (obě 7. ročník) reprezentují naši školu v programu mezinárodní spolupráce Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika. Jedná se o projekt, který má za úkol propagovat a podporovat dotační programy mezinárodní spolupráce, mezi něž patří i program s názvem „Bílovec s Veličnou našli cestu společnou“, díky němuž vznikla expozice „Skrytý středověk“ na zámku v Bílovci. Žákyně zaslaly do soutěže, jejichž organizátorem je Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky, dvě velice zdařilé práce (článek a malbu) týkající se právě tohoto projektu.