Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespolní běh ve Frenštátě pod Radhoštěm

Přespolní běh ve Frenštátě pod RadhoštěmDatum konání:
26.9.2023

V úterý  26.9.2023 se naše škola zúčastnila přespolního běhu ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Závodila 4 družstva, mladší žákyně ve složení Jankovičová Markéta, Jankovičová Eliška, Gelnarová Karolína, Minaříková Terezie, Kudělová Tereza, starší žákyně Valášková Nela, Nohlová Markéta, Krayzlová Barbora, Bajgarová Stela, mladší žáci ve složení Radvanský Dalibor, Hermann Nikolas, Sprosták Lukáš, Cholasta Tobiáš, Kursa Štěpán a starší žáci ve složení Krayzel Matyáš, Valášek Kryštof, Konečný Sebastián, Lazecký Václav a Kret Dominik.

V konkurenci 16 škol z celého okresu Nový Jičín se umístilo družstvo mladších žákyň na 10. místě, družstvo starších žákyň na 8. místě, družstvo mladších žáků na 6. místě a družstvo starších žáků svou kategorii vyhrálo. Všem žákům děkuji za reprezentaci školy a družstvu starších žáků gratuluji k 1. místu.