Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Oslavili jsme Den dětí

Oslavili jsme Den dětíDatum konání:
1.6.2023

Ve čtvrtek 1. června 2023 proběhl na naší škole “Dětský den”, a tak si žáci na svůj svátek odpočinuli od vyučování. Na děti 2. stupně čekalo dopoledne plné zážitkových aktivit. Podle svých zájmů se zapojily do sportovních disciplín, zábavných her či poznávacích činností. Ve dvou blocích měli možnost vyzkoušet si dvě zvolené aktivity z této nabídky:

Exkurze s průvodcem - zámek Vyhlídková věž Cvičení s Honzou
Deskové hry Stolní tenis
Hrajeme si ... Výtvarné tvoření
Kuželky Florbal
Lezecká stěna Tenis
Něco si uvaříme Míčové hry - vybíjená, přehazovaná
Nohejbal Plavání v Laguně
Beach volejbal Cvičení se Zuzkou
Střelba ze vzduchové pistole Badminton
Posilovna Bowling
Softball  

 

Krásný letní den přispěl k tomu, že si žáci svůj Dětský den nádherně užili, a to na hřištích i v učebnách.

Děkujeme sponzorům za poskytnutí jejich sportovních areálů (Restaurace a sportoviště Bílov, Laguna a Fitcaffé-Sportovní klub Honzy Jaroše, Sportovně-střelecký klub Bílovec, TJ Spartak Bílovec, Lumberjack-gym, GMK, hřiště Radotín), neboť jen díky těmto možnostem jsme mohli našim žákům poskytnout různorodou a pestrou nabídku aktivit.

Fotogalerii ze Dne dětí si můžete prohlédnout zde

 

AMOS Sportujeme

Prvňáčci oslavili Den dětí aktivně. Nejprve se snažili o co nejlepší sportovní výkony, běhali, skákali, házeli, pak vyšli kopec do cukrárny, kde museli vystát velikou frontu a poté slízat výbornou točenou zmrzlinu.