Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Olympijský víceboj – krajské kolo

Olympijský víceboj – krajské koloDatum konání:
26.5.2023

V pátek 26. května se uskutečnilo v Havířově krajské kolo Olympijského víceboje. Na krajské kolo se kvalifikovali dva žáci 7.B – Eliška Zástřešková a Dominik Pochyla. Krajské kolo olympijského víceboje bylo složeno z šesti disciplín: sprint na 60 metrů, hod kriketovým míčkem, skok do dálky, shyby na šikmé lavici, sedy-lehy a poslední volitelné disciplíny (běh na 1000 metrů nebo driblink s basketbalovým míčem). S disciplínami víceboje si velmi dobře poradil Dominik Pochyla, který skončil na krásném 4. místě ve své kategorii a pouze o pár bodů mu utekly stupně vítězů. Velmi dobře si také vedla Eliška Zástřešková, která ve velmi silné kategorii dívek ročníku 2009 obsadila 9. místo.

Oběma žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.