Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Odpoledne s maminkou

Odpoledne s maminkouDatum konání:
30.5.2024
V letošním roce jsme se rozhodli oslavit svátek maminek a svátek děti najednou a vznikl nápad na akci "Odpoledne s maminkou".
 
Maminky našich prvňáků a druháků přišly v 16 hodin na naší školní zahradu a tam už jsme na ně číhaly my, paní vychovatelky a paní asistentky. Hned u vchodu jsme maminkám odebraly upečené dobroty, které si pro sebe a děti nachystaly ke kávě a sdělily jsme jim, že si chvíli budou hrát. Svázaly jsme každou maminku se svým dítkem rukou k sobě, daly jim tajenku a poslaly je na trasu vytyčenou hracími kartičkami. Nebylo to vůbec jednoduché. Nejenže se musela tajenka vyluštit, ale také bylo nutné splnit všechny úkoly společně, protože to díky svázání ani jinak nešlo.
 
Všichni byli moc šikovní, tajenku vyluštili a tak jsme se mohli přesunout do tříd, kde byly nachystané tvořivé dílničky provoněné čerstvě uvařenou kávou. Na děti čekal osvěžující nápoj a spousta dobrot, které přinesly maminky. Všichni jsme si vyrobili krásný obrázek s motýlem.
Děkujeme všem maminkám, že si umí hrát a že jsme s nimi mohly prožít příjemné a krásně pohodové odpoledne.