Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Moravskoslezský matematický šampionát

Moravskoslezský matematický šampionátDatum konání:
19.10.2023

Moravskoslezský matematický šampionát je matematická soutěž pro žáky devátých tříd ZŠ a studenty 3.ročníku středních škol. Probíhá v prostorech Wichterlova gymnázia v Ostravě-Porubě. Soutěž se uskutečnila ve čtvrtek 19. října a naši školu reprezentovaly dvě čtyřčlenné družstva. Letošního 20. ročníku se účastnilo 60 družstev z 36 škol Moravskoslezského, Zlínského a Žilinského kraje.

Družstvo Lidé, ve složení Václav Lazecký, Petr Stanovský, Aneta Jarošová a Sebastián Konečný z 9.B se umístili na vynikajícím 11. místě
a družstvo 4x ve složení Denis Kulich, Ema Pokorná, Matěj Poruba z 9.B a Jakub Bohdal z 9.C se umístili na krásném 38. místě.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.