Úvod > O škole > Aktuality > Mladí recitátoři

Mladí recitátoři

12.3.2024

V úterý 12. 3. proběhlo v ZŠ Komenského školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně. Ti byli rozděleni do  dvou kategorií. I. kategorii tvořili žáci 2. a 3. ročníku, II. kategorii žáci 4. a 5. ročníku. Mezi mladšími žáky zvítězila Markéta Kučerová, druhé místo obsadila Josefína Trojáčková, obě ze třídy III. A, a na třetím místě skončila Josefína Krupová z II. A. Ve starší kategorii byla nejlepší Adriana Mazancová z V. B, za ní se umístil Vojtěch Horváth z V. A a třetí místo obsadila Valentýna Krupová ze IV. A. Všichni recitující obdrželi sladkou odměnu, nejlepší tři získali odměny věcné. První dva z obou kategorií postupují do okrskové ho kola, které se uskuteční v úterý 19. 3. ve 14 hodin v Knihkupectví MonAmi.