Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Lyžařský výcvik v Karlově p. Pradědem

Lyžařský výcvik v Karlově p. PradědemDatum konání:
19.1.2024

Ve dnech 14.1. – 19.1. žáci sedmých tříd, doplnění o některé žáky z vyšších ročníků, úspěšně absolvovali lyžařský výcvik v Karlově p. Pradědem. Podmínky pro lyžování byly ideální. Žáci, kteří ještě neuměli lyžovat tak první dny začínali mimo sjezdovky a osvojili si základní manipulaci s lyžemi. Naopak ti zkušenější se zdokonalovali od prvního dne na skvěle upravených sjezdovkách SkiArény Karlov. Následující dny již všechny družstva lyžovali společně na svazích areálu. Ve středu proběhlo také večerní lyžování, které nám ke konci narušilo deštivé počasí. To nás provázelo i ve čtvrtek, kde dokonce byla mlha, že by se dala krájet! I přes to jsme vše zvládli a ve zdraví se vrátili zpět. Všem instruktorům patří díky za skvěle odvedenou práci a žákům za jejich trpělivost a snahu!