Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Dne 28. 3. proběhlo v Ostravě krajské kolo Prezentiády

Dne 28. 3. proběhlo v Ostravě krajské kolo PrezentiádyDatum konání:
28.3.2023

Dne 28. 3. proběhlo v Ostravě krajské kolo Prezentiády. Náš školní tým „Tři Grácie“ ve složení Ema Pokorná, Alžběta Hořínková a Aneta Jarošová z 8. B porazil ostatní týmy a postoupil do Grandfinále, které bude 20. 4. 2023 v Praze na Newton Univerzity.

Prezentiáda je projekt pro žáky základních a středních škol v Česku a na Slovensku, který rozvíjí v účastnících prezenční dovednosti. Týmy musí vypracovat prezentaci na zadané téma a vše obhájit před odbornou porotou.

Naše dívky si vybraly téma 1+1 a podívaly se na něj z různých úhlů pohledu, že 1+1 nemusí být vždy jen dvě.

Vítěznou prezentaci a video z krajského kola si můžou žáci naší školy prohlédnout zde a zde.

Třem Gráciím gratulujeme k úžasnému úspěchu a držíme palce v celorepublikovém kole.