Úvod > Rodič > Důležitá sdělení

Důležitá sdělení

Štítky:

Obrázek - Energetické nápoje

V rámci prevence zdraví chceme upozornit na nebezpečné energetické nápoje typu Energy Drink, Cola apod, které pijí Vaše děti.

Publikováno 11. 7. 2022 16:58

Pedikulóza - hygienické opatření

Obrázek - Veš

Vážení rodiče, vzhledem ke zvýšenému výskytu pedikulózy (vši dětské) v celé republice a v návaznosti na reportáž v televizi Vás žádáme o důslednou kontrolu hlav Vašich dětí. V případě výskytu vší u Vašeho dítěte proveďte důsledně následující opatření, která byla konzultována s Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje v Ostravě, se kterou škola již několik let spolupracuje.

Autor: MUDr. Ludmila Máslová, Krajská hygienická stanice Publikováno 11. 7. 2022 16:56

FAQ - časté dotazy

Kde najdu jídelníček? Připravujete elektronickou žákovskou knížku? Kde najdu aktuality z let minulých? Kde najdu termíny volna během roku? Kde najdu rozvrhy hodin v jednotlivých třídách?

Publikováno 11. 7. 2022 16:52