Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Závěrečná prodloužená 2023 se vydařila

Závěrečná prodloužená 2023 se vydařilaDatum konání:
11.5.2023

Ve středu 11. května proběhlo v Domě kultury v Bílovci slavnostní ukončení tanečního kurzu pro žáky 8. a 9. tříd. Účastníci se setkali za přítomnosti rodičů a rodinných příslušníků, aby jim předvedli, co se během sedmi lekcí naučili. Pod vedením tanečního mistra Jaromíra Riedla taneční páry vystoupily s ukázkami různých tanečních stylů, a tak bylo možno sledovat krásnou přehlídku společenských tanců, jejichž základy se žáci naučili. Zpestřením programu byl tanec s rodiči, soutěž o nejlepší taneční pár a soutěž v tanci s jablkem, při které se všichni přítomní dobře bavili.

Celá akce se nesla v příjemné atmosféře, nechyběly ani chvíle dojetí při pohledu na taneční parket. Všichni tanečníci si závěrečnou lekci užili, a to od prvního tance s květinou až po závěrečný tanec s předáním dárku na památku.

Děkujeme tanečnímu mistru panu Riedlovi z taneční školy Trend Ostrava za vedení kurzu a těšíme se na jeho pokračování v novém školním roce.