Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vystoupení na Dni města

Vystoupení na Dni městaDatum konání:
26.6.2023
V rámci oslav Dne města si připravila naše škola tři vstupy. 
 
Jako první diváci potleskem podpořili taneční vystoupení děvčat ze školní družiny, které si říkají Slunečnice. Podle svého názvu si zvolily i barvu oblečení. Dvě skladby s děvčaty nacvičila paní vychovatelka Drahomíra Gilgová, která dlouhá léta vedla kroužek mažoretek.
 
Druhé vystoupení mělo rovněž hudební základ, tentokrát pěvecký. Úspěšnou a oblíbenou píseň  Nafrněná zazpívaly žákyně 1. stupně  Lucie Bajnarová a Amálie Hořínková, s písni Dandelions se převedla žákyně 8. třídy Anna Bajnarová.  Děvčata na vystoupení připravila paní Lenka Švorcová.
 
Kurz společenského tance a chování patří v naší škole již k tradicím. Třetí vystoupení si tedy připravili účastníci tohoto kurzu, žáci a žákyně 8. a 9. tříd, kteří pod vedením tanečního mistra p. Jaromíra Riedla zatančili ukázku tří společenských tanců.  Podpora takových aktivit ve škole je pro žáky motivací i přínosem pro jejich budoucnost. A vidět mladé lidi ve společenském oděvu je vždy úžasné a pro oko diváka nezapomenutelné. Toto vystoupení zaštítila paní učitelka Iveta Hubená. 
 
Všem jmenovaným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.