Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní Akademie 2024

Školní Akademie 2024Datum konání:
27.6.2024

Celé školní společenství prožilo příjemné dopoledne. Program zahájili společenskými tanci žáci osmých a devátých tříd. V rytmu tance se nesla většina vystoupení, avšak plochu haly zaplnili  i skřítkové a tesaři scénkou na motivy filmu Ať žijí duchové. Dále přišli Rebelové. Princové jsou na draka a mnoho dalších nápaditých výstupů. Dech se tajil při kaskadérských kouscích, které předváděl na kole Kryštof. V žádném případě nesměla chybět soutěž Miss. Do soutěže každoročně vysílá každá třída dva zástupce, dívku a chlapce. Letos soutěžili ve třech disciplínách Celebrity, Pohádky a Elegance. Naše porota měla tento rok obzvláště těžký úkol, protože soutěžící si s kostýmy  opravdu vyhráli a připravili divákům skvělou podívanou. Pestrým programem nás provedli téměř profesionální moderátoři z devátých ročníků Ema Pokorná, Matěj Poruba, Dominik Kret a David Drastich.

Velké poděkování patří všem účinkujícím (a zcela jistě i mnohým rodičům), kteří věnovali velkou péči výrobě kostýmů, převleků a samotnému nácviku jednotlivých vystoupení. Dále pak vyučujícím, kteří žáky při přípravě vystoupení podporovali a vedli. Závěr akce patřil tradičně žákům devátých tříd, kteří se letos velmi pěkně rozloučili s naší základní školou. Přejeme jim mnoho úspěchů do budoucna.