Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Rozloučení třídy 5.B s 1. stupněm

Rozloučení třídy 5.B s 1. stupněmDatum konání:
10.6.2024
Tak, jako je pro deváťáky významným mezníkem ukončení docházky do základní školy, je i pro páťáky určitým mezníkem ukončení prvního stupně ZŠ.
Sice většina z nich svoji školu ještě neopouští, ale přece jen, na konci páté třídy se loučí s kolektivem spolužáků, ve kterém strávili svých prvních pět let povinné školní docházky. Společně se učili první písmenka, ale také se naučili samostatně pracovat a zároveň si vzájemně pomáhat, trávili spolu čas ve školní družině, jezdili na školní výlety, reprezentovali svou třídu v soutěžích...zkrátka, stali se nejen spolužáky, ale také partou dobrých kamarádů. 
Ve středu 5. června jsme se se třídou přesunuli na zahradu Domu dětí, kde je čekalo dopoledne plné her, soutěží, kvízů, ale také dobrot jak slaných tak sladkých. Žáci si spolu užili spoustu legrace a zábavy ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře. V této souvislosti bych chtěla moc poděkovat kolektivu Domu dětí, který připravil pro žáky toto zábavné dopoledne a hlavně manželům Mazancovým, kteří nachystali a přivezli pro děti velmi chutné občerstvení i se sladkou tečkou v podobě kuličkové zmrzliny.
A na závěr (i když k úplnému závěru ještě chybí 3 týdny) bych chtěla popřát všem mým páťákům a jejich rodičům pevné zdraví a hodně štěstí, radosti a úspěchů do dalších školních let a ať vám to dál dobře šlape!