Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt Spolupráce s Klubem seniorů

Projekt Spolupráce s Klubem seniorůDatum konání:
29.5.2024
Mezigenerační setkání jsou výzvou pro všechny - seniory, žáky i učitele. V rámci 2. části projektu Spolupráce s Klubem seniorů se opět setkala starší generace s mladší, aby všichni společně objevovali, jak krásné a obohacující jsou jejich světy, když se navzájem propojí.
Dne 29.5. 2024 omládli bílovečtí senioři, když v krásném prostředí Bílovecké přehrady připravili pro žáky z 5.B sportovní dopoledne plné her, soutěží, kvízů a hlavolamů. Bylo 10 stanovišť a na každém z nich si děti vyzkoušely svou šikovnost hlavy, rukou i nohou. Celé toto sportovní klání bylo zakončeno oceněním všech soutěžících a společným opékáním špekáčků. Rozloučili jsme se s dobrým pocitem, že společně strávený čas je navzájem velmi inspirující.