Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Předtaneční 2024 – slavnostní ukončení

Předtaneční 2024 – slavnostní ukončeníDatum konání:
10.5.2024

V pátek 10. května proběhlo v Domě kultury v Bílovci slavnostní ukončení tanečního kurzu pro naše žáky 8. a 9. tříd. Účastníci kurzu předvedli svým rodičům, prarodičům, učitelům, spolužákům a kamarádům, co se během sedmi lekcí naučili. Pod vedením tanečního mistra Jaromíra Riedla a paní Marcely Šarmanové taneční páry zatančily ukázky společenských tanců, jejichž základy pěkně zvládly. Program zpestřila soutěž v tanci s jablkem, při které se všichni přítomní výborně bavili, dále tanec s rodiči a soutěž o nejlepší taneční pár v tanci cha-cha.

Překvapením pro přítomné byla ukázka tanců v provedení dvou párů z tanečního klubu Trend Ostrava. Tito mladí tanečníci se tanci věnují profesionálně. A nechyběl ani fotokoutek pro uchování fotografií na památku.

Celá akce se nesla ve velmi příjemné atmosféře, chvíle dojetí si prožili rodiče při pohledu na překvapivé výkony svých dětí na tanečním parketu. Všichni tanečníci i návštěvníci si závěrečnou lekci hezky užili.

Děkujeme tanečnímu mistru panu Riedlovi z taneční školy Trend Ostrava za vedení kurzu a těšíme se na jeho pokračování v novém školním roce.