Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Poděkování paní Martině Loskotové

Poděkování paní Martině LoskotovéDatum konání:
23.8.2023
Srdečně děkujeme paní Martině Loskotové, která po devíti letech končí ve funkci předsedkyně Rady rodičů. Po celou dobu svého působení se jí dařilo aktivně ovlivňovat dění ve škole, a to díky vstřícnosti, trpělivosti a respektování názorů ostatních.

Svou práci pro naše žáky vykonávala vždy se srdcem na dlani, byla skvělým partnerem pro ostatní rodiče a spolupráce Rady rodičů s vedením školy byla více než příkladná. Pod jejím vedením se konalo několik společenských plesů, připravovala blahopřání pedagogům ke Dni učitelů a nově již druhým rokem proběhlo úspěšné Zábavné sportovní odpoledne pro děti a rodiče na Medvědí boudě.

Milá Martino, velmi za vše děkujeme a budeme moc rádi, když aktivity naší školy budeš i nadále podporovat.

Vedení školy a pedagogický sbor