Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěva Žerotínského zámku v Novém Jičíně

Návštěva Žerotínského zámku v Novém JičíněDatum konání:
10.5.2024
V pátek 10.5. třída 5.B měla možnost obohatit své vědomosti v oblasti společenské etikety prostřednictvím edukačního programu s názvem "Dámou a pánem v každé době".
V noblesním prostředí Žerotínského zámku v Novém Jičíně byli žáci zasvěceni pomocí hraných scének do pravidel společenského chování ve vybraných oblastech společenského života. Žáci  získali povědomí o historii etikety v oblasti verbální a neverbální komunikace, zdravení, seznamování se a představování, předávání dárků, oblékání i o módních prohřešcích mužů a žen. Nechyběla ani pravidla při stolování zakončena přípitkem. Tento zajímavý program jsme si náležitě užili.