Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kontakt mezi matkou a dítětem je nenahraditelný stav…

Kontakt mezi matkou a dítětem je nenahraditelný stav…Datum konání:
3.5.2024

Kontakt mezi matkou a dítětem je nenahraditelný stav…říká Mgr. Jiří Halda, speciální pedagog, lektor a rodinný terapeut.

Dne 3. května 2024 se konala v naší škole inspirativní beseda s odborníkem na výchovu a vzdělávání, Mgr. Jiřím Haldou. Tématem besedy byly emoční a sociální potřeby dítěte, což je oblast, kterou Mgr. Halda hluboce rozumí a vášnivě se jí věnuje.

Besedy se zúčastnilo 36 učitelek mateřských škol ze Slovenska, které v rámci svého dalšího vzdělávání  a spolupráce s naší školou přijaly pozvání, aby se dozvěděly více o tomto důležitém tématu. Co je to sociální přijatelnost, hemisférická spolupráce, adaptabilita či zástupný strach byla velmi diskutovaná témata. Celá beseda byla cennou příležitostí pro profesionální rozvoj  všech přítomných. Děkujeme Mgr. Haldovi za jeho čas a odborné vedení, městu Bílovec děkujeme za poskytnutí drobného dárku jako upomínku na naše město.