Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 5.10. 2022 | Přespolní běh

5.10. 2022 | Přespolní běhDatum konání:
5.10.2022

Ve středu 5.10.2022 se naše škola zúčastnila přespolního běhu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Závodily 3 družstva, mladší žákyně ve složení Zástřešková Eliška, Nohlová Markéta, Jankovičová Markéta, Jankovičová Eliška, Bajgarová Stela, mladší žáci ve složení Fišnar Hubert, Praj Vít, Mech Eliáš, Frenzel Matyáš, Radvanský Dalibor a starší žáci ve složení Richter Radek, Gelnar Michal, Valášek Kryštof, Konečný Sebastián, Anders Filip.

Družstva mladších a starších žáků v konkurenci 17 škol z celého okresu své kategorie vyhrály a postoupily tak do krajského finále, které se bude konat 18.10.2022 v Opavě.

Individuální úspěch ještě zaznamenal Filip Anders, který získal stříbrnou medaili za druhé místo.