Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 3.10. 2022 | Užili jsme si Adapťák (7.9.-9.9. 2022)

3.10. 2022 | Užili jsme si Adapťák (7.9.-9.9. 2022)Datum konání:
7.9.2022

Hned na začátku nového školního roku, a to od 7. do 9. září 2022, proběhl adaptační kurz v rámci 6. tříd.

Jeho úkolem je stmelit nové kolektivy žáků, kteří přestupují na 2. stupeň. Letos se odehrál na Setině u Pusté Polomi, v areálu, v němž jsme nalezli vše, co je k správnému adapťáku zapotřebí: penzion obklopený lesy, nádhernou přírodu, úžasné prostředí, ubytování v chatkách, klid a pohodu, hodně sluníčka, prostě lepší místo jsme si nemohli přát. Zahráli jsme si spoustu zajímavých her, energii jsme dobíjeli chutným jídlem a večer jsme seděli u táboráku a zpívali.

Třídní učitelé i lektoři nám věnovali svůj čas, a i když to s námi někdy nebylo lehké, jsme jim vděčni, že jsme to zvládli na výbornou. Všichni jsme si pobyt užili a budeme na něj dlouho vzpomínat.